XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2017r.

 

1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. odbywa się będzie zbiórka do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.

 

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów i kandydatami do sakramentu bierzmowania. Prosimy również o zgłaszanie się do ks. Dariusza – animatorów pragnących przygotowywać poszczególne grupy do sakramentu bierzmowania.

 

3. Jutro, zachowując porządek powszedni przeżywać będziemy patronalne święto dzieci i młodzieży - Świętego Stanisława Kostki.


4. W sobotę 23 września zbiórka ministrantów. Ministranci starsi (6 i 7 klasa szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoła średnia) o godz. 10:30 omówienie liturgii z udziałem biskupa. Kandydaci na ministrantów i ministranci młodsi o godz. 11:00.


5. Za dwa tygodnie, w piątek, 29 września, w naszej parafii rozpoczniemy Adoracje Najświętszego Sakramentu, które trwać będą do niedzieli. Zakończymy je sumą odpustową, w niedzielę 1 października o godz. 12:00, ku czci św. Franciszka z Asyżu, patrona naszej parafii. Będzie to jednocześnie dzień wizytacji kanonicznej w naszej parafii przez Ks. Bp dr Janusza Stepnowskiego. Program Adoracji podamy w przyszłą niedzielę.

 

6. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

 
Ks. kan. Proboszcz Witold Kamiński

 

 

Cytat dnia: